Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Вінчестер Samsung SpinPoint F1 HD753LJ 750 Гб

В кінці 2007 року Samsung відновила лінійку своїх жорстких магнітних дисків. Нова серія отримала назву Spinpoint F1 і об'єми від 160 Гб до 1 Тб. У наших руках опинилася модель Spinpoint F1 Hd753lj об'ємом 750 Гб, яка має дуже хороше співвідношення цена/ ємкість, на відміну від моделей 1 Тб.
Що можна сказати про нову лінійку Spinpoint F1? Перш за все, те, що Samsung обігнала всіх по щільності запису даних, умістивши на 1 пластину 350 Гб. Вся лінійка Spinpoint F1 побудована на пластинах однієї щільності, проте буфер в 32 Мб доступний лише на моделях Hd103uj (1тб) і на тому, що розглядається сьогодні Hd753lj (750 Гб). Існує також 750 Гб модель Hd752lj, що має всього 16 Мб кеш-пам'яті.
Виводи
Samsung Spinpoint F1 Hd753lj об'ємом 750 Гб показав відмінні результати у всьому. Умовними мінусами можна назвати хіба тільки що завеликий середній час доступу і результати роботи з файлами малих об'ємів. Отже, якщо вам потрібний великий, тихий, "холодний", швидкий і щодо недорогий накопичувач - тоSamsung Spinpoint F1 Hd753lj цілком може претендувати на цю роль.

Плюси:

висока швидкість читання/запису;
об'єм буфера даних - 32 Мб;
низький нагрів накопичувача;
невисока ціна.

Мінуси:

істотних мінусів не виявлено.

Відмінний накопичувач за привабливою ціною, з хорошими показниками тиші і рівня нагріву. Що може перешкодити зробити вибір на користь Spinpoint F1 Hd753lj? Особиста неприязнь до марки або ж наявність лише 3-річній гарантії, тоді як Seagate вже давно дає 5 років гарантійного терміну на свої жорсткі диски. Іншого і не придумати. У останньому ж - браво, Samsung!
Джерело: www.3dnews.ru

Статті по темі

Тегі: , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: