Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Відеокарти GeForce 8800 GT 512 MB

GeForce 8800 GT

Вихід нових відеокарт GeForce 8800 GT 512 MB викликав величезний ажіотаж серед охочих одержати високу продуктивність в 3D за адекватні гроші. Фактично ці графічні адаптери привернули уваги навіть більше, ніж випущена близько року тому GeForce 8800 GTX/GTS, в основному тому, що вони стоять набагато менше і орієнтовані на масовіший сегмент ринку. Відмінна продуктивність і дуже приємна ціна викликали ажіотаж - придбати таку відеокарту в кінці 2007 року опинилося украй складно: у всіх магазинах вони розкуповувалися в перший же день після надходження в продаж, і нерідко за ними шикувалися справжнісінькі черги.

 Поки що, в основному, пропонуються карти, засновані на референсному дизайні GeForce 8800 GT, що відрізняються один від одного тільки наклейками на кулерах і комплектах постачання.

   GeForce 8800 GT  GeForce 8800 GT 512 MB - безумовно, дуже цікавий продукт, не дарма він привернув пильну увагу покупців. На даний момент ціни на нього, на жаль, завищені, та і з доступністю в роздрібних мережах досить непроста ситуація. Проте найближчим часом вона зміниться до кращого, і можна буде спокійно вибрати улюблену модель. Дві складнощі, з якими, ймовірно, зіткнеться покупець, - це відносно невеликий розгінний потенціал ядра G92 (чіп рідко працює на частотах вище 710 MHz) і тепло яке ним виділяється . Для прикладу, температура GPU при простої у відеокарт, які функціонували на відповідних частотах 600/1800 MHz, змінювалась від 42 до 60 градусів, при температурі в приміщенні 24 градуси. Тому варто чекати появи продажу моделей з модифікованими системами охолоджування, подібні вже є в асортименті Gigabyte, Palit, Gainward і ряд інших виробників. Поки ж доводиться задовільнятися еталонними кулерамі, які, на жаль, не тільки утримують ядро G92 на температурній межі під навантаженням, але і досить відчутно шумлять. NVIDIA зробила спробу виправити ситуацію з шумом, випустивши оновлену модифікацію кулера із збільшеним діаметром і зменшеною швидкістю вентилятора.

Джерело: www.itc.ua 

Статті по темі

Тегі: , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: