Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

USB 3.0 буде вдесятеро швидшим

USB 3.0Виготовленням стандарту USB 3.0 займається сформована минулого року група USB 3.0 Promoter Group, до складу якої входять фахівці таких компаній, як Intel, Hewlett-Packard, Microsoft, NEC, NXP Semiconductors і Texas Instruments. Швидкість передачі даних по інтерфейсу USB 3.0 досягатиме 4,8-5 Гбіт/с. Це приблизно вдесятеро швидше за аналогічний показник для USB 2.0.

Як відзначає RegHardware, в рамках CES 2008 інтерфейс USB 3.0 у дії продемонстрований не був. Проте відвідувачі могли побачити коннектори інтерфейсних кабелів і прототипи роз'ємів.
Інтерфейс USB 3.0 буде зворотньо сумісний з USB 2.0, а також USB 1.1. У новій версії інтерфейсу буде передбачений режим енергозбереження, який дозволить скоротити споживання енергії під час бездіяльності підключених до комп'ютера пристроїв.


Попередня версія специфікації USB 3.0, як очікується, буде оприлюднена в поточному кварталі. Остаточний варіант повинен бути підготовлений до кінця червня цього року. Проте чекати появи на ринку пристроїв з підтримкою інтерфейсу USB 3.0 варто лише ближче до 2010 року.


До речі, USB 3.0 конкуруватиме з новою версією інтерфейсу FireWire (IEEE 1394), специфікація якої була оприлюднена в кінці минулого року. Специфікація S3200 припускає підвищення пропускної спроможності FireWire з поточних 800 Мбіт/с до 3,2 Гбіт/с. Ратифікація специфікації S3200 запланована на наступний місяць.

Джерело :www.ua-admin.com

Статті по темі

Тегі: , , , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: