Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Talking Book: аудіо плеєр ціною $5

Talking Book

Некомерційна організація Literacy Bridge (Сіетл, США) працює над проектом, в рамках якого планується створення наддешевого музичного плеєра для жителів бідних країн. Аудіо пристрій Talking Book оснащуватиметься флеш-пам’яттю, підтримувати формат MP3, а його ціна складе всього $5!Подорожуючи впродовж шести місяців по Гані, Кліф Шмідт, ініціатор проекту, прийшов до висновку, що багато жителів відчувають нестачу в освітній інформації. При цьому безліч корисного контенту вже доступно у формі аудіозаписів. Тому в рамках добродійного проекту передбачається також установка спеціальних кіосків, за допомогою яких користувачі зможуть наповнювати свої програвачі Talking Book повчальною інформацією, включаючи аудіо книги, посібники з попередження захворювань, а також новинні матеріали, що розширюють кругозір. Планується, що більшість контенту надаватиметься безкоштовно.

Один з даних варіантів припускає проектування кіосків на базі платформи OLPC XO. Як операційна система виступатиме один з дистрибутивів Linux. Що стосується самого плеєра, то він володітиме мінімальною функціональністю і буде позбавлений навіть дисплея. Для обміну інформацією передбачений USB-інтерфейс, живлення забезпечать три батареї AA.

Пан Шмідт сподівається, що перші зразки кіосків і плеєрів Talking Book запустять в тестовому режимі в Індії і Гані вже до кінця поточного року.

Джерело :zalizo.net.ua

Інші статті

    Тегі: , , ,
    Коментарів: 0

    No comments yet. Be the first.

    Leave a reply

    Всі статті: