Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Sony представила нові VAIO

Sony VAIO

“Особливі якості нового сімейства процесорів ідеально підходять для комп’ютерів VAIO”, говорить Хідетоші Такігава (Hidetoshi Takigawa), директор по маркетингу компанії VAIO в Європі. У новій серії AR60 втілені всі новітні досягнення аудіо- і відеотехніки формату HD. Цей перший портативний комп’ютер з вбудованим приводом Blu-ray Disc Новий центральний процесор забезпечує графіку найвищої якості, а також максимальну продуктивність під час роботи у форматі High Definition. Повні 4 Гб оперативної пам’яті (SDRAM) гарантують системі запас ресурсів, необхідний для того, щоб дійсно “сяяти”, а графічний процесор NVIDIA GeForce 8600M GT працює на повну потужність завдяки вражаючому об’єму виділеної відеопам’яті (VRAM) 512 Мбайт.

У новій серії FZ30 знайшли застосування 4 Гб пам’яті SDRAM і процесор Intel Core 2 Duo T8300. Завдяки легкій, але дуже міцній конструкції з магнієвого сплаву, ця модель виглядає як стандартний персональний комп’ютер формату A4. Проте варто відкрити кришку – і ви побачите великий 15,4-дюймовий екран WXGA. Цей екран суміщає нове покоління технології X-black LCD з дволамповою підсвіткой і здатний забезпечити точність передачі коляру 90%. Це означає, що фотографії і відео – особливе відео у форматі HD – виглядають на екрані, неначе в житті. Наявність інтерфейсу HDMI завершує перелік переваг, пов’язаних з роботою з HD.

Серія SZ70 є втіленням високої технології у всьому, починаючи з шасі з вуглецевого волокна і підсвічування LCD-дисплея, яке економно використовує енергію, до центрального процесора Intel Core 2 Duo T9300, який забезпечує “турбореактивну” потужність нового покоління в комп’ютері вагою лише 1,79 кг В нім є навіть унікальний перемикач режимів Stamina і Speed, який дозволяє користувачеві задіювати один з двох комплектів графічних чипів, обираючи більш тривалий час роботи або високу потужність відеокарти залежно від того, що йому потрібне.

Яскраві, з індивідуальним стилем, комп’ютери VAIO серії CR30 обладнані тепер новим процесором Intel Core 2 Duo T8100 або ще могутнішим T8300 залежно від моделі. Незважаючи на те, що під час розробки велика увага приділялася стилю і оригінальності, серія CR30 – це могутні портативні комп’ютери, орієнтовані на роботу із звуком і відео і обладнані вбудованою web-камерою Motion Eye з розподільною здатністю 1,3 мегапікселя, ідеальною для відеочату. Набір спеціальних кнопок забезпечує управління відтворенням, і ви можете насолоджуватися прогляданням фільмів на широкоформатному LCD-моніторі WXGA з властивою цим екранам високою контрастністю і живим кольором, які забезпечує технологія X-black LCD.

Джерело :zalizo.net.ua

Статті по темі

Тегі: , , , , , , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: