Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Samsung представила серію моніторів класу hi-end

Дочірній підрозділ компанії Samsung, Samsung Electronics America Information Technology Division (ITD), представив на весняній виставці Press and Reseller Summit, що проходила в Нью-Йорку, лінійку високорівневих LCD-моніторів для домашнього і бізнес-використання.

SyncMaster 953BW

Сімейство включає широкоекранні моделі SyncMaster 953BW, 2053BW, 2253LW і 2253BW, що володіють сучасним дизайном. З технічних характеристик новинок варто відмітити час реакції матриці 2 мс, рівень динамічної контрастності 8000:1, а також можливість підключення через роз’єми DVI і HDCP. До того ж пристрої забезпечуються трирічною гарантією, як і всі монітори Samsung.

SyncMaster 2053BW

Функції з набору Magic (MagicColor, MagicBright, MagicWizard) дозволяють налаштовувати і регулювати яскравість і контрастність зображення, а MagicKey дає можливість індивідуальної настройки п’яти програмованих кнопок для доступу до додатків або сайтів.

Ціна новинок варіюється від $239 (953BW) до $349 (253BW), при цьому всі моделі серії можна придбати через ресселерів і авторизовані канали компанії Samsung.

Джерело : zalizo.net.ua

Статті по темі

Тегі: , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: