Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Самий швидкий в світі DVD-привід від SAMSUNG

Samsung SH-S223

Компанія Samsung Electronics сьогодні оголосила про випуск найшвидшого в галузі оптичного дисковода, Super-WriteMasterSH-S223. Як повідомляє CNews.ru, привід володіє функцією сверхрозгону, що дає можливість записувати дані на високих швидкостях навіть на повільних носіях. При надшвидкісному записі користувачі можуть писати із швидкістю 22x на дисках 16x і із швидкістю 12x на носіях 8x . А оскільки низькошвидкісні носії коштують дешевше, користувачі можуть заощадити на дисках без втрати в швидкості їх запису.

Привід SH-S223 демонструє рекордну швидкість запису на цілій гаммі різних типів носіїв, зокрема: 22x запису DVD+/-R, 12x запису DVD-RAM, 16x запису DVD+R Dual Layer, 12x запису DVD-R Dual Layer, 8x запису DVD+RW і 6x запису DVD-RW. Він дає користувачам можливість записати 4,7 ГБ даних на диск DVD+/-R приблизно за 4 хвилини 26 секунд - на 6% швидше в порівнянні з 20x приводом DVD. Йому також вимагається менше 12 хвилин для запису 4,7 ГБ у форматі DVD-RAM - швидкість зросла на 30% в порівнянні з 20x приводом DVD.

Новий привід Samsung SH-S223 підтримує інтерфейс SATA, що став основним інтерфейсом для ПК. У комплект SH-S223 входить безкоштовне програмне забезпечення, що дозволяє створювати музичні, відео-, фотодиски і диски даних.

У приводі використовуються передові технології: SAT (встановлює оптимальну швидкість), TAC (відхиляє об'єктив для читання покороблених дисків), Double OPC (оптимізує потужність лазера для надійного запису), ABS (зменшує механічну вібрацію) і ін.

Джерело: mom.nnm.ru

Статті по темі

Тегі: , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: