Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Quadro FX 3600M: мобільна графіка

414.jpg

Одночасно з анонсом відеокарт GeForce 9600 GT для стільних ПК компанія NVIDIA представила і новий флагманський прискорювач професійного рівня Quadro FX 36000M, орієнтований на використання в ноутбуках і мобільних робочих станціях. За словами розробників, новинка піднімає на новий рівень продуктивність графічних систем для дизайнерів, інженерів і учених, що потребують мобільних систем зіставних по потужності підсистеми обробки відео з настільними робочими станціями.

На базі Quadro FX 36000M побудована мобільна робоча станція . За словами віце-президента підрозділу Business Notebooks компанії HP Дена Форленца (Dan Forlenz) Compaq 8710w стала на сьогоднішній день наймогутнішою системою такого класу в асортименті виробника.

Серед особливостей Quadro FX 3600M можна відзначити підтримку DIRECTX 10, Shader Model 4.0, технологію CUDA, що дозволяє організовувати обчислення на базі GPU. Як вважає NVIDIA, новинка задовольнить вимоги користувачів, що професійно працюють з такими ресурсоємними додатками як CAD (computer-aided design), DCC (digital content creation).

Основні характеристики Quadro FX 36000M:

  • 512 Мб GDDR3-пам’яти з пропускною спроможністю 51,2 Гб/с;
  • 256-розрядний інтерфейс пам’яті;
  • Підтримувані інтерфейси: LVDS, DVI, VGA, HDTV, HDMI, підтримка HDCP;
  • Інтерфейс підключення до комп’ютера: MXM v2.1A type-III;
  • Пікова споживана потужність: 70 Вт;
  • Підтримка OPENGL 2.1, Shader Model 4.0, DIRECTX 10;
  • Адаптивна технологія управління живленням PowerMizer 7.0.

Джерело :zalizo.net.ua

Статті по темі

Тегі: , , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: