Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Prestigio PMP-501

Prestigio PMP-501Недивлячись на схожість в індексі PMP-501 має безліч відмінностей від старшої моделі, також представленої в нашому тесті. Класичний дизайн і прямокутні форми виглядають солідно, проте користуватися незграбним плеєром значно менш зручно. Невеликий 3,5-дюймовий дисплей має дозвіл 320х240 і досить грубозернистий. Всі кнопки розташовані праворуч від нього (включаючи маленький і вельми незручний міні-джойстик), а на бічних гранях розміщені роз'єм для навушників, відеовихід, порт USB і лінійний вхід. На задній панелі є кнопка від'єднання акумулятора, що дає можливість швидко його замінити.
На жаль, охочим придбати повноцінний мультимедійний комбайн радити PMP-501 важко, оскільки його функціональність трохи урізана в порівнянні із старшою моделлю. У ньому немає ні FM-тюнера, ні USB-хоста, який був би корисний для любителів фотографувати під час подорожей. Природно, спрощення можливостей позначилося і на ціні пристрою, тому PMP-501 коштує набагато дешевше конкурентів з аналогічним об'ємом жорсткого диска. Значно полегшує процес заповнення пам'яті застосування стандартного роз'єму mini-USB - не потрібні додаткові переходникі і адаптери.
PMP-501 - багатозадачний, тому проглядати фотографії або читати з екрану книгу можна під звуки улюбленої музики. У будь-який момент програвання зупиняється за допомогою кнопки на передній панелі.

Джерело :www.dpk.com.ua

Статті по темі

Тегі: , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: