Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

PQI Traveling Disk i201

Traveling Disk i201

Представивши днями нову серію ультракомпактних флеш-накопичувачів Traveling Disk i201 з дуже привабливим дизайном, компанія Power Quotient International (PQI) сподівається в першу чергу завоювати серця молодих і життєрадісних користувачів, що уважно стежать за модними тенденціями в IT-індустрії.

Як повідомляється в опублікованому прес-релізі, новинки вагою всього 1,35 м, запропоновані в блакитному, жовтому або рожевому виконанні мініатюрного корпуса з габаритами 46,5 x 24 x 2,7 мм, відрізняються підвищеною стійкістю до несприятливих впливів вологи, пилу і вібрації, а також можуть ефективно функціонувати при температурі від 0 до +65 градусів за шкалою Цельсія. Пристрої місткістю від 1 до 4 Гб пам’яті оснащені інтерфейсом USB 2.0, підтримують режим Plug & Play, сумісні з операційними системами Windows ME/2000/XP/Vista і Mac 10.1 (чи вище), забезпечуються довічною гарантією якості і цілком здатні стати додатковою прикрасою для мобільного телефону. Крім того, при бажанні користувачі можуть скачати з офіційного сайта виробника спеціальне програмне забезпечення My Drive, що дозволить організувати надійний захист інформації, що зберігається на нагромаджувачі, надасть можливість використання флешки як ключ для ноутбука, а також значно спростить процес синхронізації даних.

Про вартість і час появи нових виробів у продажі поки даних не надходило, однак точно відомо, що їх перша публічна демонстрація відбулась на щорічній міжнародній виставці CES 2008.

Джерело :www.ua-admin.com

Статті по темі

Тегі: , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: