Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Плеєр у вигляді Lego

Lego

У дитинстві ми використовували його для втілення неймовірних ідей в реальність, сьогодні ж таку ідею утілили для нас. Компанія Homade розробила оригінальну модель mp3-плеєра у вигляді конструктора Lego. Вражаюча схожість полягає в тому, що корпус плеєра з точністю нагадує барвисту деталь дитячого конструктора.Щоб приховати елементи управління плеєром, розробники застосували хитрість. Раніше ми б використовували ці частини конструктора для з’єднання деталей між собою, але з швидким розвитком техніки – для перемикання улюблених треків, зміни гучності і подібних функцій. Всі необхідні кнопки замасковані на восьми опуклостях панелі. Плеєри виконані в сміливому колірному рішенні, і щоб ще більш нагадувати попередника, частина елементів виготовлена з пластики.

Кожен плеєр оснащений вбудованим зарядним пристроєм. Час безперервної роботи «конструктора» рівний 6 годинам. Також нова іграшка розрахована на використання карти пам’яті microSD (до 2GB). Враховуючи вартість в 46 доларів, можна сказати, що це дорого. Але тільки тому, що карту пам’яті доведеться купувати окремо.

Що робити, якщо у Вас вже є iPod? Можливо, Ви захочете порадувати себе і здивувати оточуючих стерео-утримувачем для вашого iPod у вигляді Lego. Вартість подібного винаходу – всього 40 доларів.

Якщо ви справжній фанат і цінитель Lego, то легко знайдете повну колекцію плеєрів цієї серії в інтернет-магазинах.

Джерело: zalizo.net.ua

Інші статті

    Тегі: , , , ,
    Коментарів: 0

    No comments yet. Be the first.

    Leave a reply

    Всі статті: