Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

P5Q – серія безпечних материнських плат ASUS


З метою надати клієнту максимальну безпеку при роботі з комп'ютером, принаймні, на базі своїх продуктів, компанія ASUS розробила і представила серію материнських плат P5Q , оснащених інноваційними технологіями, що забезпечують надійну безпеку.
Плати серії P5Q не бояться електростатичних розрядів і перенапруження завдяки підтримці функцій Electrostatic Discharge Protection (ESD) і Overcurrent Protection.
Вперше вимоги до безпеки ПК при виникненні статичного розряду (контактний 4-кВ розряд і повітряний «пробій» ри 8 кВ) були висунуті Європейським Союзом (EU). Але, як наголошується в прес-релізі компанії ASUS, її підхід до даного питання навіть серйозніший і її продукти відповідають вищим вимогам. Так, наприклад, кожен порт USB нової плати серії P5Q має захист проти дії електростатичного розряду.
Нова плата АSUS цієї серії сконструйована таким чином, що мають інтегровані додаткові ланцюги, які виконують роль запобіжників. Таким чином, виникаюча у момент підключення зовнішнього пристрою підвищена напруга в ланцюгах плати не викличе вихід з ладу ні ланцюгів плати, ні пристрою що підключається (USB-накопичувачі, зовнішні HDD etc).
ASUS Data Guardian (TPM) і Drive Xpert покликані забезпечити безпеку самих даних. За допомогою Data Guardian створюється захищена призначена для користувача тека з даними, яка зашифрована за допомогою ключа, що зберігається на флеш-пам'ять. Таким чином, дані користувача захищені від неавторизованого доступу. Drive Xpert, відповідно, - просте і наочне ПЗ з графічним інтерфейсом для створення архівних копій фотографій, медіа- і інших даних.
Джерело: www.ixbt.com

Статті по темі

Тегі: , ,
Коментарів: 1

1 Comment so far

  1. Евгений August 25th, 2008 7:58

    Вот вы тут пишите. А на диге россию совсем задавили

Leave a reply

Всі статті: