Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Ноутбук HP 2133

Прикладом може служити представлений HP 2133, який заснований на процесорі VIA C7-m з частотою до 1.6 Ггц і 128 Кб кеша другого рівня, і чіпсеті VIA Cn896nb з графічною підсистемою VIA Chrome 9. Пристрій оснащується 8.9" екраном з підтримкою дозволу 1280 х 768 і покриттям, стійким до появи подряпин. Єдиний слот SO-DIMM підтримує пам'ять типу Ddr2-667 загальним об'ємом до 2 Гб. Як накопичувач може використовуватися як жорсткий диск з інтерфейсом SATA об'ємом 120 або 160 Гб, так і твердотільний накопичувач об'ємом від 4 до 64 Гб. Класичні жорсткі диски захищені системою HP 3d Driveguard, що запобігає виходу вінчестера з ладу при падіннях ноутбука.
Корпус комп'ютера виконаний з алюмінію, він має розміри 33 х 255 х 165 мм, вага в мінімальній конфігурації з 4 Гб флешкой як накопичувач і 3-секційною батареєю на 28 ват-годин рівний 1,19 кг Додатково можна придбати 6-секційну батарею ємкістю 55 ват-годин. Джерелом живлення від мережі є адаптер потужністю 65 Вт. Шарніри кришки зроблені з магнію.
Для зв'язку із зовнішнім світом ноутбук використовує два порти USB 2.0, порт D-sub, гигабітний мережевий порт, роз'єми для підключення навушників і мікрофону. Для бездротового зв'язку передбачений адаптер Wifi (802.11 a/b/g або 802.11 b/g), адаптер Bluetooth пропонується як опція, так само як і вбудована веб-камера. Підключати пристрої можна через роз'єм Expresscard/54, пристрій читання карт пам'яті працює з носіями типу Secure Digital. Додаткова док-станція дозволяє підключати приводи для роботи з оптичними дисками і інші пристрої.
Клавіатура з розкладкою QWERTY має розмір 92% від повноцінної, тачпад забезпечений смугою для прокрутки. Як операційна система пропонуються Windows Vista Business, Windows Vista Home Basic (обидві в 32- розрядному варіанті), FREEDOS або Suse Linux Enterprise Desktop 10. HP позиціонує новинку як другий ноутбук для домашнього використання або комп'ютера для освітніх цілей. У продаж в США HP 2133 поступить в поточному місяці за ціною від $499. Необхідно враховувати, що більш функціонально розвинені версії коштуватимуть набагато дорожче.
Джерело : www.overclockers.ru

Статті по темі

Тегі: , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: