Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Ноутбук ASUS U6S

Компанія ASUS представляє ноутбук, що поєднує найсучасніші технології і приголомшливий дизайн. Створений на базі новітньої процесорної технології Intel Centrino Duo, оснащений ОС Windows Vista і інноваційними функціями ASUS, 12" широкоформатний U6S - справжній діамант серед ноутбуків. Де б Ви не опинилися, погляди присутніх будуть завжди приковані до нього.
Приголомшливий дизайн
Унікальне оформлення кришки матриці U6S - справжній шедевр, що є результатом складного технологічного процесу. Покриття з натуральної шкіри, плавні лінії, зручне розташування функціональних клавіш роблять роботу з цим ноутбуком незвичайно приємної і комфортної.
Дисплей з светодіодной підсвічуванням і вбудована веб-камера
Дисплей U6S з светодіодним підсвічуванням удвічі тонше і на третину легше за звичайну ЖК-панель. Використання светодіодного підсвічування дозволяє понизити енергоспоживання і збільшити яскравість зображення. Вбудована веб-камера дає можливість проведення відеоконференцій без зайвої суєти із зовнішніми пристроями і дротами, що плутаються.
Крім того U6S оснащений ексклюзивним ПЗ ASUS SmartLogon, що дозволяє Вам не вводити пароль для того, щоб почати роботу - власник ноутбука автоматично дістане доступ до інформації після ідентифікації за допомогою веб-камери..
Високошвидкісний доступ до мережі Internet
U6S оснащений модулем бездротового зв'язку стандарту 3.5G HSDPA, що дає користувачам можливість працювати в Internet за допомогою стільникових мереж, не використовуючи мобільний телефон. Користувачі зможуть відправляти і одержувати повідомлення електронної пошти, шукати інформацію в мережі Internet і завантажувати застосування.
Надійний захист інформації
Відправляючись в ділову поїздку, Ви можете не хвилюватися - з U6S вся Ваша інформація в цілковитій безпеці. Система розпізнавання відбитків пальців, яка використовується в ноутбуках ASUS, гарантує безпека Ваших даних. Паролі зашифровані і зберігаються в спеціальному модулі Trusted Platform Module (TPM), що забезпечує надійний захист від несанкціонованого доступу до інформації, а функція ASUS CopyProtect захищає дані від копіювання.

Технічні характеристики U6S:
Процесорна технологія Intel Centrino Duo
- Процесор Intel Core2 Duo T7700/T7500/T7250/T5550/T5450/T5250/Cel M550/Cel M540
- Mobile Intel PM965/ ICH8M
- IntelЀ PRO/Wireless 3945ABG або 4965ABGN Network Connection
Справжня Windows Vista
- Справжня Ultimate
- Справжня Business
- Справжня Home Premium
NVidia GeForce 8400M G із загальним об'ємом графічної пам'яті до 896MB (залежно від системної пам'яті)
DDR2 667МГц, 2 x SODIMM до 2ГБ
SATA HDD до 250G/5400об/м, Hybrid 160G/5400об/м з 256МБ flash
Кард-рідер 8-в-1
3.5G HSDPA, Сканер відбитків пальців, модуль TPM, 4x USB, 1x HDMI, 1x phone jack, 1x LAN, 1x мікрофону, 1x динаміка, 1x VGA out, Ultra slim supermulti *1, Express Card 54/34 *1
Вбудована веб-камера з дозволом 0.3 мегапікселя з підтримкою функції ASUS SmartLogon
Джерело :www.asuscom.ru

Статті по темі

Тегі: , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: