Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

MP3/MP4 flash відео плеєр T.sonic 840 4GB

T.sonic 840Популярна лінійка MP3-програвачів Transcend поповнилася ще одним пристроєм. Новий T.sonic 840 виглядає не менш привабливо, чим попередні плеєри: завдяки лакованій передній панелі з металевим корпусом T.sonic 840 можна віднести до класу іміджевих моделей. Невеликий, але хороший екран діагоналлю 1,8 дюймів навряд чи послужить для проглядання відео (тим більше що підтримується тільки малопоширений формат MTV), але такий дисплей - вже стандарт для якісних пристроїв.

Фактично основні функції управління T.sonic 840 зосереджені на багатофункціональному коліщатку,  на бічній грані плеєра. Додаткові клавіші служать для запуску відтворення, регулювання гучності і швидкого виклику диктофона. Підключення плеєра до ПК відбувається за допомогою стандартного роз'єму mini-USB.

На жаль, інтерфейс пристрою виявився непродуманим. Одночасне прослуховування музики і проглядання фотографій або читання тексту неможливі - при переході в інший режим програвання уривається. Крім того, заявлена підтримка WAV-файлів торкається лише запису з мікрофону.

Проте якість звучання плеєра вельми непогана, а особливо для вередливих є настройка еквалайзера. Мабуть, можна наректи недостатньо чутливий FM-тюнер, що упевнено приймає лише декілька станцій. Не дивлячись на це, радимо все ж таки звернути увагу на Transcend T.sonic 840, оскільки гідних конкурентів в даному ціновому діапазоні у нього практично немає.

Характеристики Transcend T.sonic 840:

Пам'ять: 4GB.

Колір:Чорний.

Підтримка форматів:MP3,WMA,WAV,WMA,DRM10,JPG,BMP,TXT,MTV.

Розміри: 82x40x12 мм (70 г).

Час роботи: 30 годин.

Дисплей:LCD кольоровий, діагональ 1.8 дюйм (3x4см).

Роздільна здатність: 176x220 пікс.

Функції:FM тюнер (радіо), диктофон, запис з радіо, цифровий еквалайзер, програвання відео, перегляд фото, читання книг (TXT), працює як USB Flash накопичувач.

Підключення до ПК: USB 2.0.

Живлення:Вбудований акумулятор Li-ion.

Інфо:Російське меню, надійний металевий корпус.

Комплектація:MP3/MP4 аудио/відео плеєр T.sonic 840 4GB, навушники, ремінець на шию, USB кабель, CD диск.

Джерело: www.dpk.com.ua

Інші статті

    Тегі: , , ,
    Коментарів: 0

    No comments yet. Be the first.

    Leave a reply

    Всі статті: