Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Монітор ASUS MW221u

ASUS MW221u

Модель MW221u з більшою діагоналлю зовні дуже схожа на молодшу, але в експлуатації малє ряд відмінностей. Мабуть, найнеприємнішим є сильне розмиття картинки у всіх режимах Splendid, окрім Стандартного, і зробити зображення прийнятно чітким за допомогою настройки в меню не вдалося.Монітор володіє достатнім діапазоном регулювання яскравості, та варто мати на увазі, що на цей параметр сильно впливає значення контрасту. Так, комфортна світимість 120 кд/м2 досягається при 65-70% яскравості на рівні контрасту 50%, зате на максимумі останнього буде потрібно всього 30% яскравості.

Градієнт має нерівномірність у вигляді широких ступенів з плавними переходами - не дуже істотний недолік, але все таки іноді помітний. Проглядання тестових фотографій продемонструвало, що у монітора дуже вузький діапазон кутів по вертикалі, при яких зображення зберігає стабільне значення гамми. Вже середні відхилення приводять до пересвечення або затемнення картинки, при великих же можлива інверсія на світлих ділянках.

Швидкість реакції елементів матриці висока, її характер симетричний для включення і виключення. Тільки на білому фоні за контрастним рухомим об'єктом може виникати невелика жовта тінь.

Діагональ (дюйми): 22"
Максимальна роздільна здатність в пікселях: 1680x1050
Вертикальна частота розгортки: 56-76
Горизонтальна частота развертки: 30-86
Час відгуку (ms): 2 ms
Контраст ( х : 1): 700:1
Яскравість (cd/ m2): 300 cd/ m2
Крок точки (dot pinch, mm): 0.282 mm
Кут огляду по вертикалі: 160°
Кут огляду по горизонталі: 170°
Відео-вхід: D-Sub; DVI-D
Максимальна потужність: 65 Вт
Вбудований звук: так
Звук: стереодинамики 2x1 Вт
матрица TN
Вага 6.1 кг
Габарити(мм): 401 х 228 х 514

Джерело : www.dpk.com.ua

Інші статті

    Тегі: ,
    Коментарів: 0

    No comments yet. Be the first.

    Leave a reply

    Всі статті: