Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Монітор 19 дюймів ASUS VW191s

ASUS VW191s

ASUS VW191s

- черговий широкоекранний 19" монітор із стандартним для цього типу матриць з розширеням 1440 на 900 пікселів. Паспортний час відгуку складає п'ять мілісекунд - як показує практика, це однозначно вказує на те, що в даному моніторі відсутня компенсація часу відклику, на відміну від моделей, у яких паспортний час рівний двом або чотирьом мілісекундам. На жаль, дотепер широкоекранні моделі з компенсацією часу відклику можна перерахувати по пальцях, і ASUS VW191s не війшов до їх числа.
Як завжди, не варто спокушатися, побачивши на моніторі з TN-матрицею кути огляду в 160 або навіть 170 градусів - вся справа в застосованій методиці вимірювання по падінню контрастності до 5:1, замість вживаної для моніторів з іншими типами матриць методики з падінням контрастності до 10:1.
Зовнішній вигляд монітора скромний, але при цьому він виглядає достатньо витончено: темно-сірий корпус з світлою подовжньою смугою гармонійно доповнюється акуратною підставкою.Із регулювань доступна тільки зміна кута нахилу екрану.

При бажанні, підставку, що поставляється в комплекті, можна зняти і використати будь-яку VESA-сумісну, отвори під гвинти якої приховані під наклейкою на задній стороні монітора.

Набір входів, розташованих на задній стороні корпусу, нестандартний: у монітор не один, а відразу два аналогові входи D-Sub, але цифровий цифровий вхід при цьому відсутній.

Кнопки управління розташовані в нижній частині передньої панелі, трохи правіше центру. Виконані вони із звичайного пластика під колір корпусу і супроводжуються достатньо легко читаємими піктограмами.

Швидкий доступ забезпечується до настройок гучності, яскравості і фірмової функції "Splendid", перемикання профілів яке викликає одночасну зміну яскравості, контрастності і настройки перенесення кольорів. Звичайно, можна послідувати наклейці "Try me" і випробувати її у дії, але на наш суб'єктивний погляд навряд чи велика кількість користувачів знайде її корисною: по-перше, дуже багато настройок змінюються при перемиканні режимів "Splendid", по-друге, при цьому начисто скидаються призначені для користувача настройки яскравості і контрастності, швидко повернутися до них вже не можна.

Характеристики ASUS VW191s:

Діагональ (дюйми): 19"
Максимальна роздільна здатність в пікселях: 1440x900
Вертикальна частота розгортки: 60-75
Горизонтальна частота развертки: 30-80
Час відгуку (ms): 5 ms
Контраст ( х : 1): 700:1
Яскравість (cd/ m2): 330 cd/ m2
Крок точки (dot pinch, mm): 0.258 mm
Кут огляду по вертикалі: 160°
Кут огляду по горизонталі: 160°
Відео-вхід: VGA (D-Sub) x2
Максимальна потужність: 50 Вт
Вбудований звук: так
Звук: стереоколонки (2x2 Вт), Вихід на навушники
Формат монитора 16:9
Сертифікація по стандартах: MPRII / TCO’03
Габарити(мм): 371 х 457 х 210

Джерело :www.fcenter.ru

Інші статті

    Тегі: , , ,
    Коментарів: 0

    No comments yet. Be the first.

    Leave a reply

    Всі статті: