Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Материнська плата ZOTAC nForce 750a


ZOTAC International анонсувала материнську плату, призначену для економних геймерів і ентузіастів - ZOTAC nForce 750a. Нова платформа ZOTAC nForce 750a поєднує високу продуктивність процесорів AMD Phenom, Athlon і Sempron з технологією NVIDIA SLI, створюючої комбінацію хорошої продуктивності.
Оснащена медіапроцессором NVIDIA nForce 750a SLI, платформа ZOTAC nForce 750a включає нові можливості, такі як технологія NVIDIA Hybrid SLI і здатність розкрити потенціал процесорів AMD Socket AM2+ Phenom, Athlon і Sempron.
Нова технологія NVIDIA Hybrid SLI поєднує потужність окремих відеокарт, таких як новітні ZOTAC GeForce серії 9 і GeForce серії 8, з продуктивністю і низьким споживанням енергії вбудованого графічного ядра, що дає можливість збільшити продуктивність, використовуючи технології GeForce Boost і HybridPower.
Технологія NVIDIA GeForce Boost "збільшує" продуктивність вбудованого графічного ядра, якщо на платні встановлена окрема відеокарта з технологією NVIDIA SLI. Коли на материнську плату ZOTAC nForce 750a встановлюється відеокарта сумісна з Hybrid SLI, технологія GeForce Boost використовує карту як "нагнітач" для збільшення продуктивності вбудованого графічного ядра, щоб користувачі могли одержати перевагу за рахунок доданої обчислювальної потужності.
Технологія NVIDIA HybridPower забезпечує мінімально можливе споживання енергії системою, знижуючи витрату енергії відеокартою, коли додаткова потужність 3D-рендеринга не потрібна. Коли потрібна додаткова потужність для виконання інтенсивних обчислень, наприклад під час ігор, система непомітно збільшує потужність графічної карти для забезпечення плавності зображення.
Плата ZOTAC nForce 750a забезпечує повне використання шини HyperTransport 3.0 - особливість, якої не було на материнських платах попереднього покоління.
Характеристики:
Чипсет: nForce 750a SLI MCP
· Підтримувані процесори: AMD Socket AM2+ Phenom, Athlon, Sempron; (1-, 2-, 3- і 4-ядерні)
· Пам'ять: DDR2, 4 слоти
· Підтримка NVIDIA SLI; VGA/DVI/HDMI-выходы
· Слоти розширення: 2 х PCI Express x16 (один на повній швидкості або два на удвічі меншій швидкості), 2 х PCI Express x1, 2 х PCI
· Шина PCI Express 2.0
· Накопичувачі: SATA/PATA: 6/1 + RAID 0, 1, 0+1, 5
· Мережа: 10/100/1000 Мбіт/с
· USB порти: 12 IEEE1394: 2
· Сумісність з DirectX 10 з Shader Model 4.0, NVIDIA CineFX 4.0, NVIDIA Intellisample AA, NVIDIA PureVideo HD
Виробник відзначає, що материнська плата ZOTAC nForce 750a має відмінне співвідношення ціна/продуктивність за доступну ціну.
Джерело : www.zotac.com

Статті по темі

Тегі: , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: