Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Комбо-приводи Blu-ray/HD DVD від Plextor

Blu-ray/HD DVD від PlextorНе дивлячись на те, що HD DVD останнім часом сильно здав позиції у війні DVD-форматів нового покоління, деякі виробники продовжують займати нейтральну позицію. Європейський підрозділ компанії Plextor днями представив два нові оптичні приводи PX-B920SA і PX-B300SA, кожен з яких забезпечує одночасну підтримку як Blu-ray, так і HD DVD.

Модель PX-B920SA уміє записувати CD-R/RW диски на швидкостях 40x/24x, DVD+/-R/RW - 16x/8x, BD-R/RE – 4x/2x, а також читати Blu-ray диски з швидкістю до 8x і HD DVD – до 3x. Привід оснащений інтерфейсом SATA, має 4 Мб буфера і підтримує технологію LightScribe.

У свою чергу, PX-B300SA підтримує запис CD і DVD на тих же швидкостях, що і старша модель, PX-B920SA, але цей привід не уміє записувати BD-диски, хоча підтримка читання Blu-ray і HD DVD є. За наявними даними, в іншому пристрої нічим не відрізняються.

Новинки з’являться в магазинах Європі в кінці лютого. Про ціну виробник інформації не надав.

До речі, в даний час комбо-приводи, об’єднуючі Blu-ray і HD DVD, випускають тільки LG Electronics і Samsung. Галузеві джерела інформують про те, що популярність таких “гібридів” серед розробників буде низькою, оскільки собівартість виробництва знаходиться на дуже високому рівні. Так, ми навряд чи побачимо комбо-приводи від Panasonic, Sony, Pioneer.

Джерело :zalizo.net.ua

Інші статті

    Тегі: , , ,
    Коментарів: 0

    No comments yet. Be the first.

    Leave a reply

    Всі статті: