Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

HP продовжує домінувати на ринку ноутбуків

Аналитична компанія DisplaySearch опублікувала останні дані про стан ринку ноутбуків - в 4 кварталі 2007 р. їх постачання досягли 33 млн. одиниць, таким чином зростання в порівнянні з попереднім кварталом склало 14%, а в порівнянні з аналогічним періодом 2006 р. - 41%. На думку експертів DisplaySearch, в 2008 р. об'єм світових постачань ноутбуків перевищить 135 млн. шт.

На ринку ноутбуків вже 1,5 роки домінує HP, і 4 кв 2007 р. не став виключенням. Різке зростання показала компанія Acer, якій вдалося переміститися на 2-е місце, потіснивши Dell. Далі з великим відривом від лідерів слідують Toshiba і Lenovo.

Аналітики DisplaySearch відзначають підвищення інтересу персональних користувачів до ноутбуків, що зробило істотний вплив на перерозподіл долей на ринку: останнім часом найбільш успішними виявляються бренди, представлені як на корпоративному ринку, так і у продажу роздрібній. Саме цьому зобов'язані швидким зростанням HP і Acer.

Найбільш популярні системи з 15,4-дюймовими екранами з дозволом 1280 t 800, на які доводиться близько половини продажу, друге місце (близько 23%) утримують 14,1-дюймові моделі з дозволом 1280 t 800. Ультрапортативные системи найбільш затребувані в Японії, Китаї і країнах тихоокеанського регіону - при частці ринку менше 24% на ці країни доводиться близько 37% 12,1-дюймових (і менш) моделей. З іншого боку, в регіоні EMEA, на який доводиться близько 42% продажу, споживають більше 50% ноутбуків з діагоналлю екрану 15,4 дюйма і більш.

Джерело: ko.itc.ua

Статті по темі

Тегі: , , , , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: