Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

HP анонсувала петабайтні пристрої збереження

Компанія Hewlett-Packard анонсувала нову лінійку пристроїв зберігання високої місткості HP StorageWorks 9100 Extreme Data Storage System (ExDS9100), в максимальній конфігурації здатну забезпечити місткість 820 Тб. Тим самим HP вступає в конкуренцію з одним з найбільших гравців на цьому ринку, компанією EMC, яка поки що тільки збирається представити аналогічний пристрій. Фахівці відзначають, що цей крок вибивається із звичної тактики компанії, як правило, що віддає роль першопроходців іншим гравцям на ринку, і що випускає свої рішення тільки після аналізу вже представлених конкурентами.
"Экстремальність" в назві системи зберігання компанія пояснює поєднанням "екстремальної масштабованості, екстремальної доступності для придбання і екстремально-уніфікованими засобами управління". За рахунок цього, за даними HP, вартість рішення в перерахунку на гігабайт вдалося понизити до 2 дол., тоді як типові показники зіставних по ступеню масштабованості систем знаходяться на рівні 10-15 дол. за гігабайт.
ExDS9100, поява якого на ринку очікується в четвертому кварталі 2008 р., комплектується шасі HP BladeSystem і в базовій конфігурації містить чотири модульні сервери. Заявлена продуктивність такої системи - до 200 Мб в секунду. При необхідності кількість модульних серверів може бути збільшена до 16. У системі застосовується ПЗ файловій кластеризації HP, а застосування виконуються безпосередньо на ресурсах блоку серверів, що, як заявлено, усуває необхідність у використанні додаткового програмного рівня.
Джерело : 3dnews.ru

Інші статті

  Тегі: , ,
  Коментарів: 1

  1 Comment so far

  1. WDiana August 7th, 2008 0:18

   Любовная и семейная магия, верну любимого человека, укреплю семью, избавлю от соперницы. Обряды на удачу в бизнесе, на денежное изобилие, устранение конкурентов, сильная защита от негативного воздействия.

  Leave a reply

  Всі статті: