Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Gigabyte EP45 Extreme


Співробітникам мережевого ресурсу TweakTown пощастило дістати доступ до експериментального зразка новітньої материнської плати EP45 Extreme від компанії Gigabyte і зробити пару якісних фотографій цього вельми нестандартного для виробника рішення.

Як повідомляється, дана платформа, яка буде випущена строго обмеженим тиражем, орієнтована в першу чергу на найвимогливіших оверклокеров-екстремальних і є своєрідною відповіддю розробників на вихід недавно офіційно представленої моделі Quantum Force BLACKOPS. Правда, на відміну від дітища Foxconn, побудованого на базі чипсета Intel X48, новинка заснована на системній логіці Intel P45, що працює в парі з південним мостом ICH10R, проте теж оснащена дуже оригінальною по дизайну системою охолоджування, що складається з декількох радіаторів різних розмірів (один з них має просто гігантські габарити), сполучених між собою тепловими трубками. Крім того, творці мають намір додатково забезпечити свою плату всім необхідним для можливості використання води або рідкого азоту як засіб для пониження температури її ключових компонентів. Примітно і те, що виріб виготовлений за технологією Gigabyte Ultra Durable 2 Technology із застосуванням МОП-ТРАНЗІСТОРОВ, що відрізняються малим тепловиділенням і низьким опором у відкритому стані, дроселів з феритовими сердечниками, а також високоякісних і надійніших конденсаторів з твердим електролітом. Ще в платформі реалізована фірмова енергозберігаюча технологія Dynamic Energy Saver (DES) нової ревізії, а також будуть присутні такі корисні для любителів розгону кнопки, як Clear CMOS, Power і Reset (перша на дослідному зразку вже є, а для двох інших окремо зарезервовані відповідні місця).

Що ж до решти технічних характеристик Gigabyte EP45 Extreme, то тут слід виділити:
Сумісність з процесорами Intel під Socket LGA775 з частотою системної шини до 1600 Мгц (включаючи і багатоядерні чіпи, проведені з дотриманням норм 45-нм техпроцесса);
• Чотири DIMM-слоти для розміщення модулів двохканальної оперативної пам'яті DDR2 з частотою до 1200 Мгц;
• Підтримка графічного інтерфейсу PCI Express 2.0;
• Два слоти PCI Express х16 з підтримкою технології ATI CrossFire, один слот PCI Express х4 і три слоти PCI;
• Два гигабітних Ethernet-контроллери;
• Аудіокодек, що забезпечує високоякісний 7.1-канальний звук HD Audio;
• Шість портів SATA2 і один IDE-коннектор;
• Виведені на задню панель два порти PS/2 для підключення клавіатури і мишки, пара роз'ємів RJ-45, вісім портів USB 2.0, порт FireWire, оптичний і коаксіальний S/PDIF-выходы, а також шість аудіороз'ємів.
Ось тільки про час вірогідного реліза, а також орієнтовну ціну незвичайного продукту, укомплектованого спеціальним програмним забезпеченням EasyTune 6, поки нічого не відомо.

Джерело: www.3dnews.ru

Статті по темі

Тегі: , , , , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: