Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Fujitsu, Aquatia і Mellanox підтримують мережі 10G

В каліфорнійському Сан Хосе відразу три розробники напівпровідників заявили про підтримку і розвиток наступного покоління Ethernet мереж з пропускною спроможністю 10 Гбіт. Fujitsu Microelectronics випустила комутатор з 26-у портами 10G з підтримкою існуючого стандарту для серійних пристроїв. Тільки що дебютуюча компанія Aquatia представила економічний по живленню пристрій, що дозволяє відправити по мідній парі Ethernet 10G на відстань 100 метрів, а Mellanox Technologies зобов'язалася автоматизувати перенесення протоколів Ethernet і Infiniband на чіпи серверних мережевих карт. Розвиток мереж 10G в серверному сегменті актуальніше, оскільки дозволить скоротити кількість портів підключення.
Випуск комутатора Fujitsu MB86C69RBC був зроблений з прицілом на рішення конкурентів Broadcom і Fulcrum Microsystems, з метою якомога раніше підтримати стандарт 10Gbase-KR для запуску в серію. Асиф Хазаріка (Asif Hazarika), директор групи розробників мережевих чіпів з Fujitsu Microelectronics America, коментує це тим, що знає виробників серверного устаткування, що взяли за основу своїх розробок саме стандарт з індексом KR. Fujitsu продовжує підтримувати попередні розробки стандарту по зниженню числа втрат в мережах Ethernet. В кінці травня необхідні документи будуть відправлені до групи стандартизації IEEE.
Продукт Fujitsu базується на рішенні випуску 2006 роки. Нова мікросхема має габарити 35х35 мм і споживання енергії на рівні 22 Вт, перші зразки будуть відвантажені в червні за ціною $15-20 за порт.
Аналітик Джаг Боларія (Jag Bolaria) з The Linley Group вважає, що хоч Fujitsu і першою оголосила про активний вихід в цьому сегменті ринку, але Broadcom зможе включити підтримку функціонала розширення стандарту KR дуже швидко. Також він вважає, що виробники системних рішень не будуть готові швидко представити нові закінчені продукти для мереж 10G, можливо, їм буде потрібно один рік.
Так чи інакше, Aquatia випустила перший передавач стандарту 10GBase-T. Модель AQ1000 розроблена із застосуванням 90-нм техпроцесса, дозволяє доставляти Ethernet-трафік по мідному дроту категорії 6a на відстань 100 метрів, із споживанням енергії в 5,5 Вт. Перша версія мікросхем працює тільки з мережами 10G, назад сумісна з попередніми мережами версія з'явиться пізніше. Mellanox повідомляє, що випустить нову прошивку для своїх серверних мікросхем ConnectX, яка дозволить автоматично визначати протоколи мережі і сховищ, що працюють поверх мереж Infiniband і Ethernet.
Джерело : www.3dnews.ru

Інші статті

  Тегі: , , , , , , ,
  Коментарів: 1

  1 Comment so far

  1. hip April 29th, 2008 19:39

   Доброго дня!

   Вибачте що звертаюся через коментарі, але іншого способу зв’язку я не знайшов.

   Я власник сайту zalizo.net.ua і пропоную вам співпрацю, адже тематика наших сайтів однакова. Співпраця може бути різною, тому якщо вас зацікавила пропозиція, пишіть мені на емейл, який я вказав або на аську 331857396.

   З повагою,
   Ігор, більш відомий як hip 😉

  Leave a reply

  Всі статті: