Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Dell розділила перше місце в глобальних постачаннях РК- моніторів з Samsung

Согласно даним компанії DisplaySearch, за підсумками IV кварталу 2007 р., Dell знову повернула собі перше місце за об'ємом продажу РК-моніторів, яким вона поступилася Samsung в попередній чверті року. Тепер перше місце ділять обидві ці компанії.

Третьою стала НР, яка демонструє найбільші темпи квартального зростання в першій трійці - 12,2% проти 7% у Dell і падінь на 3% у Samsung. Таким чином, у Dell і Samsung за підсумками останніх трьох місяців минулого року частка ринку складає 14,2% і 14,1% відповідно. У HP 11,9%, а у тих, що виявилися четвертими і п'ятими LG Electronics і Acer 9,5% і 8,2%. Дослідження показало, що постачальники, що продають дисплеї в комплекті з ПК, мають перевагу перед вендорамі, що займаються збутом окремо моніторів.

Загальний продаж РК-моніторів виріс всього на 0,5%, що є нижчим значенням для другого півріччя за весь час починаючи з 1999 р. Основним чинником такого уповільнення, став слабкий продаж в регіоні EMEA і менший, ніж очікувалося зростання збуту в Північній Америці.

Аналітики також відзначають зсув основного попиту з 17- і 19-дюймових моделей на пристрої з більшою діагоналлю, наприклад, 22-дюймові. Серед головних причин цього - вихід першого оновлення для Windows Vista і загального оновлення парку ПК.

Джерело: ko.itc.ua

Статті по темі

Тегі: , , , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: