Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

AMD демонструє 45 нм чотирьохядерні процесори

На міжнародній виставці високих технологій і комп'ютерної техніки CeBit 2008 компанія AMD продемонструвала свої перші чотирьохядерні процесори, виготовлені із застосуванням передового 45-метрового технологічного процесу, розробленого спільно з IBM.

Ці пристрої випущені на фабриці AMD Fab 36 в Дрездені (Німеччина), що використовує 300-міліметрові пластини. Вони дозволять запускати одночасно декілька операційних систем і цілий ряд додатків, що інтенсивно використовують обчислювальні ресурси.

45-метрові транзистори AMD спроектовані так, щоб забезпечувати краще співвідношення производительность-на-ватів для процесорів і платформ AMD. У них нові матеріали і процеси поєднуються з найбільш досконалими технологіями, наприклад, з іммерсионной літографією і технологією "напруженого кремнію" четвертого покоління.

Анонсовані продукти - перші віхи на шляху AMD до запланованого на кінець 2008 р. старту масового виробництва продукції на базі 45-нм технології. У числі перших пристроїв, виготовлених з цим рівнем деталізації, AMD продемонструвала процесори "Shanghai" для серверів і "Deneb" для настільних ПК.

Статті по темі

Тегі: , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: