Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Оптичний привід Samsung SE-T084L

Нова модель зовнішнього оптичного приводу Samsung SE-T084L привертає увагу невеликими габаритами і щілистим завантаженням дисків. Пристрій відмінно працює як із стандартними (120 мм), так і 80-міліметровими дисками. Привід підключається до комп'ютера по інтерфейсу USB 2.0, причому він здатний функціонувати без додаткового живлення (досить можливостей USB), але у такому разі швидкості читання/запису різних носіїв будуть в середньому удвічі менші, ніж при використанні зовнішнього БЖ.SE-T084L підтримує технологію LightScribe, дозволяючи наносити монохромне зображення на відповідні диски. Не забуті і фірмові технології автоматичного підстроювання швидкості запису - Speed Adjustment, компенсації нерівностей поверхні і деформації носія - Tilt Actuator Compensation, а також подвійне калібрування потужності лазера під час запису - Double Optimum Power Control.

Якість запису - на висоті, як при використанні стандартних заготовок DVD+/-R/RW, так і двошарових дисків. Правда, максимальна швидкість читання/запису не дуже велика - залежно від носіїв вона варіюється в межах 4-8X, але від slim-приводу чекати більшого складно, до того ж часто цього цілком достатньо. А ось безшумність роботи багатьом буде оцінена по гідності.

Samsung SE-T084L в першу чергу зацікавить власників ультрапортативных ноутбуків без вбудованого оптичного дисковода. Ці користувачі, дещо витратившись, одержують мініатюрний практичний пристрій, що не обмежує їх мобільність.

Джерело : dpk.com.ua

Інші статті

    Тегі: , ,
    Коментарів: 0

    No comments yet. Be the first.

    Leave a reply

    Всі статті: