Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

97% проданих цього року процесорів коштуватимуть менше $200

Як ви могли відмітити, компанія AMD зосереджує свої зусилля на просуванні процесорів вартістю близько $200, відповідним чином знижуючи ціни на нові чотирьохядерні моделі. Хоча вони не можуть конкурувати із старшими моделями Core 2 Quad від Intel, по співвідношенню ціни і продуктивності процесори Phenom тепер позиціонуються цілком адекватно.
У такої цінової стратегії, крім необхідності вести горезвісну "цінову війну", є цілком розумне обгрунтування. Сайт Fudzilla з посиланням на дані аналітичного дослідження Mercury Research повідомляє, що 96,6% проданих цього року процесорів коштуватимуть не більше $200. У абсолютному виразі буде продано приблизно 160 мільйонів процесорів з такою ціною - значний об'єм, з яким не можна не рахуватись.
Всі двух'ядерні процесори AMD зараз знаходяться в діапазоні "до $200", це ж можна сказати і про багато двуядерних процесорів Intel. При цьому у останньої компанії асортимент таких процесорів декілька ширше: 19 моделей проти 14 у AMD. Очевидно, що не дивлячись на появу доступних чотирьохядерних процесорів, основний об'єм продажів формуватимуть двуядерні і одноядерні процесори. Навіть Sempron і Celeron знайшли по два ядра, зберігши привабливі ціни. У деякій перспективі це приведе до панування двух'ядерних процесорів на ринку.
Джерело : www.overclockers.ru

Статті по темі

Тегі: , , , , , ,
Коментарів: 0

No comments yet. Be the first.

Leave a reply

Всі статті: