Новини світу hardware

Для тих, хто не уявляє свого життя без комп’ютерів

Xerox: нова технологія безконтактного закріплення тонера

images1.jpgКорпорація Xerox  представила нову технологію високошвидкісного кольорового друку на базі безконтактного закріплення імпульсним випромінюванням. При високій частоті спалахів імпульсної лампи (більше 2000 разів в секунду) ксенону принтер Xerox вплавляє кольоровий тонер в різні види матеріалів за відсутності контакту будь-якого з компонентів системи закріплення з друкарською основою. Як результат - кольоровий друк з рулонною подачею здійснюється з швидкістю, яку можна зіставити з чорно-білим друком, при цьому якість зображення залишається високою.

Традиційні кольорові принтери нагрівають всю поверхню паперу і для закріплення зображення притискують до неї тонер за допомогою фьюзерних валів. Така техніка не дозволяє друкувати більше 110 повнокольорних сторінок в хвилину і обмежує користувача у виборі матеріалу. Xerox пропонує використовувати новий метод термічного закріплення енергією ламп, ксенону, що дозволяє друкувати 650 чорно-білих і 493 повXerox 495.нокольорових зображень в хвилину. Більш того, пластикові посвідчення особи, відривні етикетки на заявах, цінники, стікери, а також RFID-пропуски тепер також можна друкувати з високою швидкістю.

Технологія безконтактного закріплення заснована на дії ламп, ксенону. Вісім імпульсних ламп в унікальному порядку розміщуються усередині рулонної друкарської системи.

"Уявіть собі миттєвий імпульс теплової хвилі, який ви можете відчути, підставивши руку перед фотоапаратом із спалахом", - говорить Пітер Крін (Peter Crean), фахівець Xerox's Research Center of Webster. - Тепер уявіть тисячі таких спалахів, що вистрілюють з божевільною швидкістю. У реальності лампи, розташовані уздовж руху паперу в принтері, спалахують послідовно 120000 разів на хвилину, вплавляючи тонер. Швидкість руху паперу при цьому складає близько 70 м/хв".

Для того, щоб застосувати технологію безконтактного закріплення в друкарському процесі, інженерам Xerox довелося змінити схему поглинання світлової енергії тонерами блакитного, жовтого і пурпурного кольорів. Для цього були розроблені тонери, які містять поглинаючий енергію інфрачервоний матеріал. Нова технологія дозволила кольоровим тонерам вплавлятися в поверхню паперу так само швидко, як чорному, який поглинає весь світловий спектр. В результаті тонери лягають на папір в порядку, залежному від їх швидкості поглинання світла, а чорний фарбник кладеться першим. Оскільки кожен подальший фарбник лягає на попередній, енергія, що подається з кожним спалахом, виробляє точно необхідну кількість світла для високоточного вплавлення всієї колірної гамми.

Нова технологія привнесла істотні зміни в надійність і якість друку. Дякуючи тому, що нагрівається тільки тонер, а не паперова поверхня, в папері залишається волога, що робить її міцнішою при зберіганні, м'ятті і дії статичної електрики. Це також дозволяє полегшити процес двостороннього друку, який буває скрутним при високих швидкостях.

Технологія безконтактного закріплення використовується в повнокольоровій рулонній друкарській системі Xerox 490/980 і в нових чорно-білих принтерах Xerox 650/1300 і Xerox 495.

Інші статті

    Тегі: , , ,
    Коментарів: 0

    No comments yet. Be the first.

    Leave a reply

    Всі статті: